Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukujących
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 11:02   #376
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
A ja właśnie myślę nad ukręceniem korektora z tym, że mam wszystko poza masłem Shea. Macie pomysł czy można go czymś zastąpić? Bo ten olej kokosowy jakoś mi się nie widzi... A może można dostać gdzieś w sklepach stacjonarnych?
Ja, jak pisałam kilka postów wyżej, pokusiłam się jednak na zaryzykowanie, i zrobienie korektora z próbki korektora EDM perk me up + olej kokosowy. Hm, korektor jest płynny, ale tego się spodziewałam, ale szczerze mówiąc myślałam, że będzie gorzej. Dałam cały korektor, kilka kropel oleju, wymieszałam dokładnie, jest płynny, ale pod okiem wygląda lepiej niż sam suchy EDM który idealnie podkreśla i rozświetla moje zmarszczki o których wcześniej nawet nie wiedziałam Nie wiem jak ktoś mógł wymyślić w ogóle suchy korektor pod oczy, i jak mogłam się na to nabrać. Gdybym robiła to kolejny raz na pewno dodam masło albo wosk pszczeli, ale tak też nie jest tragicznie
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując