Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-28, 07:36   #1759
butterfly__24
Przyczajenie
 
Avatar butterfly__24
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa-Trójmiasto
Wiadomości: 29
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
na twoim miejscu nemezis, bardziej bym się bał fryzjera niż domowej dekoloryzacji, bo fryzjerzy sięgają po rozjaśniacz, a Ty byś zrobiła jednak dekoloryzatorem który nie niszczy.


a ja sie jednak upieram przy wizycie u specjalisty. wlasnie po to Nemezis robi rozeznanie zeby wiedziec,gdzie pierniczą rozjaśniaczem. Wart uwagi ejst chyba kazdy salon L'oreala gdzie dekolor robią Efassorem a ominelabym jednak Matrixa. Rene Blanche ma ta wadę,ze fakt-nie niszczy -ale dlatego,ze nie ma amonikau,wiec własnie włosy ciemnieją i trzeba czasem nawet 3 razy powtorzyc zabieg. kazdy zabieg jest inwazyjny- te bez amoniaku tez, bo jednak chemia. przy długich włosach jest jeszcze jeden problem. te od góry są "swieże"- z dolenj partii włosów ciężej wybić kolor. Nemezis- możesz przez miesiac nosić koki, upiecia lub jak ja- sladami Małgosi Sochy- robie warkocza francuskiego (dobieraniec) a czesc ktora jest tą długa kitką wplatam pod czesc zaplecioną na głowie nie wiem czy rozumiesz, ale wyglada to ładnie i elegancko, roznicy kolorow tez mocno nie widac.
butterfly__24 jest offline Zgłoś do moderatora