Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-13, 19:28   #216
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
ja mam sposób maluje ta bardziej płaską stroną, samym czubkiem tak jakbym je podpierał od spodu, a na koniec rozczesuje tą stroną z długimi włoskami, efekt wow czynośc powtarzam kilka razy bo to fak po jednym takim cyklu to efekt słaby
Aaaa.... fajny sposób, będę musiała przetestować.

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
nie zgodzę sie, poprostu plusha trzeba sobie opracować trochę, byc moze sa lepsze maskary, ale olbrzymimi atutem jest to że ta maskara moim zdaniem dobrze zaaplikowana wygląda dobrze na każdych rzęsach, czasame ktoś powie ze efekt jest ładny ale bywał ładniejszy, ale nikt mi jeszcze nie powiedział ze rzesy w tej maskarze mu sie kompletnie nie podobają, no i 12ml jest bardzo wydajny i nie wysycha
Tu też trafiłeś w sedno sprawy. Tusz wygląda naprawdę świetnie czy umaluję się tak raz/dwa w pośpiechu czy właśnie wyczeszę rzęski na maxa. Poza tym wydajność jest genialna (przy pierwszej tubie myślałam,że nigdy się nie skończy), a fakt że tusz nie wysycha i cały czas ma niezmienioną konsystencję działa dodatkowo na jego korzyść.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora