Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plastry
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 22:39   #1186
hero1701
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

dziewczyny!! mam zaledwie 15 lat a od około dwóch lat temu pojawił mi się wąsik, z dnia na dzien coraz większy, ciemniejszy, to była MASAKRA! czarny jak smoła! było go widać na kilometr, nie wiedziałam co robić, próbowałam sztuczek z wodą utlenioną, chciałam iść do kosmetyczki na wyrywanie woskiem czy cos w tym stylu... aż zobaczyłam ten krem=SALLY HANSEN CREME HAIR BLEACH, Jezu to było jak objawienie! po pierwszym użyciu wąsy jakby zniknęły! co prawda są ale tylko czuć je lekko w dotyku, a w ogóle nie widać, trochę tylko się świecą na słońcu i nic więcej! już się nie wstydzę być blisko twarzą w twarz, bo tego mojego dawnego problemu kompletnie nie widać użyłam pierwszy raz ten krem i dał on efekt na około dwa tygodnie, następnie znowu. i nie mam żadnych podrażnień skóry itd. nic! JEST CUDOWNY! polecam, naprawdę!! ;D Kupiłam go w Sephorze za 32,50 zł )
hero1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując