Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane. Cz.III- Offtopowo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-16, 16:16   #3791
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
ogólnie szampon ma wodę 6%, więc i tak sie dziwię, że tak ciemno wyszło.
ale normalnie nałożyłam na odrosty (plus 2-3 cm) poczekałam trochę, a że nikt mi nie chciał pomóc to trochę to wyszło, że trzymałam 20 minut, i potem resztę farby położyłam na końce i ok.10 min trzymałam. Potem pod prysznic wymasowałam z odrobiną wody, poczekałam moment i spłukałam. i tadam tak oto mi wyszło a robiłam to szybko dość,bo byłam padnięta i po prostu chciałam tylko położyć tą farbę spłukać i fik spać

ogólnie bardzo zastanawia mnie fakt, dlaczego wszystkie farby wychodzą mi czerwonawe ostatnio... dopiero po pierwszym, drugim myciu dochodzą do "prawie" właściwego koloru
Mi Joanna zawsze w czerwień szła a potem wymywała do rudego. Dużo producentów ukazując na opakowaniu piękny kolor zapomina chyba dodac że czerwony też w nich jest. Dlatego np w profesjonalnych farbach trzeba dokładnie sprawdzać numerację farby po przecinku bo może sie okazać że ten piękny ciewmny kolor z próbnika jest w istocie ciemnym brązem bordo...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-04-16 o 16:21
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora