Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-02, 17:44   #2573
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość

Bardzo fajne, tylko te cyrkonie mogłyby być ciut mniejsze do Twoich pazurków.

:
Cieżko o mniejsze czy bardziej płaskie

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;37926093]Śniegowa wszystkiego nalepszego z okazji kolejnych 18 urodzin [/QUOTE]

Ty, ale kolejne 18 to za rok
Teraz 17 . hahahah

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Przepiękne paznokcie, wspaniale pomalowane! Bardzo podobne do Twoich . A dłonie rzeczywiście zadbane.
Eh, moje wyglądają tak, jakbym miała 70 lat... Wszystko przez atopowe zapalenie skóry, żaden krem nie jest w stanie nawilżyć mojej skóry...

(...)
Śniegowa - życzę Ci, by wszystko, o czym marzysz, spełniało się, żebyś odnajdywała jak najwięcej szczęścia w życiu codziennym, żeby rodzina dawała Ci mnóstwo radości i miłości. A przede wszystkim życzę Ci tego, żebyś się nie zmieniała, bo jesteś wspaniałą, niezwykle mądrą kobietą.
Atopowe.... masakra... współczuję. Musi strasznie boleć


Dzięki Lain

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
[CENTER][COLOR=SeaGreen][B]ŚNIEGOWA, DROGA SOLENIZANTKO
bądź zawsze piękna i młoda (tak, jak do tej pory)

Niech Cie obsypie deszcz lakierów, a kolekcja rozbuduje do maksymalnych rozmiarów

Tego Ci życzę ja - zlakobieta
Deszcz lakierów... To może zaboleć

A tak serio, to dzięki za życzenia



Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
o widzisz nie wiem czemu ale nadal mamy mi się wydaje dłuższa, albo węższa? albo może kwestia innych zdjęć
Węższa. Tak dokładnie o to chodzi

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Śnieguś, z okazji Twoich urodzin życzę Ci, żebyś się nigdy nie zmieniała, zawsze była tak dobra i kochana, żeby smutki i problemy omijały Cię szerokim łukiem, żeby kaski na lakiery nigdy nie zabrakło, żeby Młoda za bardzo nie ćwiczyła Twej cierpliwości i żeby Twoje Sekretne Źródło Młodości nigdy nie wyschło!

Dziewiiice!! Dajcie mi więcej dziewic


Mediś, dzięki ogromne za życzenia
Przy okazji chciałam podziękować za piękne życzenia- kochane jesteście!
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Kawko - nie nałożysz ładnie podkładu pedzlem języczkowym, gwarantuję...
True!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
A ja Ci polecam do podkładu gąbeczki
<wzdycha z rozrzewnieniem i rozkoszą>

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Kawko - mam trójkątne z rossmanna, używam ich na mokro (nasączam pod kranem i ściskam w ręce) i zużywam tyle podkładu co pędzlem - 1,5 pompki
Dokładnie. Ja też zużywam dokładnie tyle podkładu ile bym użyła nakładając palcami

Najlepsze gąbeczki ma inglot- te dodawane gratis do różu...

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;37930256]Cooone,nie wiem jakos nie lubie u siebie krotkich paznokci [/QUOTE]
No co Ty. Śliczne są!
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora