Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nienawidzę swojego wyglądu :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-06-29, 13:22   #47
scamp1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6
Dot.: Nienawidzę swojego wyglądu :(

Dziewczyny, naprawdę nie wiem, co mam Wam odpisac Tyle osób odpowiedziało - nawet nie bede wymieniać z imienia (tzn. z nicka), to co piszę jest do wszystkich-i do tych ktore napisały jedno zdanie i do tych ktore napisały mi tu całą trylogię

To dla mnie bardzo duzo znaczy i bardzo sie ciesze z tego co tu wszystkie napisalyscie. To naprawde sprawilo,ze lepiej sie poczulam. Nie zaluje ze umiescilam te fotki w necie,chociaz troche wciaz sie czuje nieswojo z myślą,ze kazdy moze mnie zobaczyc-w koncu to internet i tak dalej.

DZiewczyny,nawet nie wiecie ile dla mnie zrobilyscie Wielka buzka sszczegolnie dla tych,ktore napisały mi duuuzo- Neitka (pamietam Twój wątek,wiesz? dlatego czuję,ze mnie rozumiesz ), Przezłosliwa (Stokrotnie dziękuje za fotkę z fryzurką, bardzo ładna Niestety-kiedys juz mialam pocieniowane czy postrzępione (nie wiem jak je okreslic) wlosy i niestety nie pasuje mi to- mam zbyt proste, nie ukladają mi sie,wiec nie moge miec takiej fryzury ), Eufemia (równiez dziekuje za fotki! bardzo mi się podobają zaproponowane przez Ciebie fryzury,ale dwa srodkowe uczesania juz mialam i bylam zalamana efektem, nie wygladało to jak na fotce ), Pomadka , Aleksandra , Kokota , Aneciak , Kamolek Oraz dla całej reszty jeden wielki buziak
scamp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując