Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-07, 08:26   #586
f10382692c9e59cd5acf3cc685efe8f507ff2c2d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 36
Thumbs up

Wiecie co , ja też mam bardzo cienkie paznokcie, łamiące i rozdwajające się. Zresztą zawsze miałam cienkie paznokcie i nawet jak już sie uda zapuścić, to nie mam białych końcówek, tylko takie przezroczystebo takie cienkie

Ostatnio strasznie mi sie rozdwajały i to jeszcze w miejscach nie wystających poza opuszek. Ja mam niską hemoglobinę, co oznacza mało żelaza i większość problemów myślę, że stąd.(polecam morfologię)

W każdym razie załamana , że już nic mi nie pomoże(używałam już chyba wszystkich odżywek świata) postanowiłam z odżywek w formie lakieru przerzucić się na wchłaniające odżywki i nie malować panokci.

Początki z Strong Results Avonu były tragiczne, paznokcie się jeszcze gorzej łamały po tygodniu na maksa połamane i wysuszone. Szczerze mówiąc sam "zapach" tej odżywki przyprawia mnie o ból głowy, czuć jakieś chemikalia

Załmana trafiłam na stoisko inglota. Z Inglota miałam już wychwalany Silk Wrap, który mnie nie pomógł nic a nic, ale znalazłam Nowość W-Bond, odżywkę z keratyną w formie płynu/emulsji(?) wsiąkającej w paznokieć. Odżywka jest zupełnie bezzapachowa co mnie ucieszyło. Dokupiłam jeszcze krem do rąk i paznokci Oriflame oraz żel stymulujący wzrost panokci( żeby szybciej sie doczekać normalnych pazurków) Efekty-marzenie. Cudem już było to, że w ogóle mogłam niemalować panokci i jakoś przeżyły Taką kurację stosuję od maja, mam długie paznokcie!!!których nie uświadczyłamod niepamiętnych czasów. Oczywiście zdarza się że się złamią, prawdopodobnienigdy nie będą mocne i grube, ale w ogóle ich już nie maluję
Jak urosną czy kilka się rozdwoi to piłuję i zapuszczam znowu. Cudów nie ma , ale stan paznokci naprawdębardzo sie poprawil

Aha jeszcze jedno zapomnijcie o nożyczkach i obcinaczach, jeszcze bardziej "rozklejają płtke" Ja piłuję pilnikiem mineralnym Killys (ok 9 zł) Czasami to już mnie cholera trafia, bo długo się piłuje, ale dzięki temu delikatnie

Zapomnijcie też o zmywaczach z acetonemale to chyba oczywiste

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-07-07 o 09:36 Powód: dubel
f10382692c9e59cd5acf3cc685efe8f507ff2c2d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując