Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Biochemia w ciąży - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-01, 14:14   #203
beatryczka
Raczkowanie
 
Avatar beatryczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 222
GG do beatryczka
Witajcie, proszę o poradę.

Strasznie otłuściła mi się twarz, wczesniej zapanowałam nad tym, ale jestem w 5 tyg ciązy i co rano budzę sie z tłusta maską na twarzy, jak tak dalej pojdzie zaczną się wypryski.
No i do tego nie wiem czy moge uzywać kremów (gdzieniegdzie piszą ze nie, ale znalazłam kilka postów ze tak)
Rano i wieczorem myje twarz LRP Efeclar (czasem rano przemywam tylko płynem micelarnym Vichy)
Kremy różnie, naprzemiennie, ale zwykle wygląda to tak: rano Effeclar K, wieczorem Active C XL cera mieszana
miejscowo , głównie na deklot Effeclar A.I

Wcześniej używałam Aquasource - Biother i rózowy Biotherm, ale były zbyt drażniące po dwóch słoiczkach.

Cena gra dla mnie rolę drugorzędną. Ważne zeby dzidzi nie zaszkodzić. Będe wdzięczna za kurację (Vichy ogólnie odpada- nie lubie). Który z LRP mi nie zaszkodzi. mam w domu tez (nieodpakowany jeszcze) filtr LPR 50 ale chyba jest chemiczny?




dodam, że mam duże problemy z odwodniona skórą twarzy i ciała ( ale teraz chyba lepiej bo nie pije 5 kaw dziennie a za to dużo soków i wody)
Kiedyś używałam Toleriane , ale trochę za stara jestem :/ i chciałabym cos mocnieszjego (zreszta zaczełam kurację Active C i całkiem fajne efekty)

czy moge uzywac w ciązy balsau do ciała SVR z mocznikeim ?

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2007-10-02 o 14:41 Powód: post pod postem!! Beatryczka, proszę korzystanie z opcji multicytowania!
beatryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując