Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-07, 14:13   #3422
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Wow to niezle. Ja po umyciu micelem wyłącznie zel ślimakowy, czasami przed żelem toner o właściwościach matujących i cos na zmniejszenie porów, na to bebiszon. Serum, esencje, kremy pod oczy, kremy do twarzy wyłącznie na wieczor. Gdy cos nałożę na dzien to zwarzy mi sie na twarzy momentalnie.
Evek jaki żel ślimakowy używasz teraz i jakie jest jego działanie? Dostałam w gratisie Snail Mask Sheet i dość fajnie zadziałała na moją skórę i zastanawiam się nad żelem.
Używacie masek w postaci nasączonych płatów na twarz? Mi się podoba to, że nie spłukujemy jej i może to wystarczyć za wieczorną pielęgnację.

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Alzea Pokaż wiadomość
A może pianka hada labo? Jest stosunkowo tania zwłaszcza pośród myjadeł z neutralnym hp i dobrze czyści (acz ja najpierw zmywam olejem, obecnie ten z bielendy, wcześniej oliwka dla dzieci z rossmana) +jest bardzo delikatna. Ogólnie dziewczyny na reddit zrobiły fajne zestawienie myjadeł azjatyckich wg. ph i formuły, polecam, mi pomogło w wyborze
No właśnie Hada Labo, może warto wypróbować coś od nich?
Fajne zestawienie ,dobrze, że chimay dodałaś linka bo bym nie znalazła U mnie problem polega chyba na tym, że przy oleju i np.piance trzeba myć twarz dwa razy wodą. A jeśli chcę złuszczyć skórę to najpierw to dwustopniowe mycie potem peeling i znów woda, nawet nie myślę, żeby jeszcze jakąś maskę zmywalną zastosować bo to jeszcze bardziej by wysuszyło mi skórę. Może to więc woda nie detergent.
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując