Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NEONAIL- lakiery hybrydowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-09, 11:59   #2601
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez karolamaria89 Pokaż wiadomość
Dziękuję �� wstaw koniecznie efekty. A możesz podać linka do allegro ?

Jeszcze dodam , że moja reklamacja bazy została super szybko uznana i na drugi dzień dostałam nową bazę �� bardzo mnie NN tym pozytywnie zaskoczył.
Ja również dostałam nie te lakiery, które zamówiłam. Jak tylko złożyłam reklamację - zadzwoniła do mnie pani z biura reklamacji. 15 minut musiałam jej udowadniać, że pomyłka leży po ich stronie (wysłali mi kolor, którego w ogóle nie było na liście). Pani się rozłączyła i poszła konsultować z kimś, kto to zamówienie wysyłał. Oddzwoniła i znowu coś zaczęła kręcić, ale w końcu przyznała mi rację (czyt. znalazła mojego emaila z zamówieniem). Wysłała w końcu właściwy lakier, a potem 3 razy dzwoniła, żeby mnie poinformować, że przesyłka idzie kurierem, mam spakować lakier w folię bąbelkową i czekać na kuriera. Dla mnie to problem, bo pracuję, a akurat w te dni nie ma nikogo w domu. Zostałam więc w domu - kurier był 3 dni po umówionym terminie. Na szczęście ktoś inny był w domu. Bardzo mi się nie spodobał roszczeniowy ton pani konsultantki, jakby to była moja wina, że dostałam zły lakier.

Następnym razem będę kupować stacjonarnie.

Czy matowy top jest już dostępny stacjonarnie?
__________________

Edytowane przez tekila901
Czas edycji: 2016-08-09 o 12:01
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując