Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Lumiere:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-19, 14:12   #4651
idalia_
Raczkowanie
 
Avatar idalia_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: L.
Wiadomości: 69
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Riddim Pokaż wiadomość
Nigdy nie używałam primera pod minerały, ale formuła VV zaczęła mi płatać figle i brzydko wchodzić w pory i tak gdybam od kilku dni nad primerem. Myślicie, że dry-flo jest dobre do cery mieszanej? Zależy mi najbardziej na wygładzeniu i przedłużeniu trwałości minerałków (co chyba oznacza dla mnie zmatowienie, bo podkład lubi znikać z nosa i brody, gdzie skóra się świeci najszybciej). Na początku myślałam o pudrze jedwabnym lub perłowym. Sama już nie wiem

Mój podkład chyba się na mnie obraził. Nie dość, że te pory to i kolor przestał grać. Jesienią wszystko było super a teraz wydaje mi się za jasny i brakuje mi złotości. Nie wiem, czy zamawiać kolor o poziom wyższy i żółty (używam VV Light neutral, rozmyślam nad VV L.M.golden). I teraz jak myślicie: jeżeli L.M. golden okaże się zbyt ciemny to mieszanie go z light neutralem jest dobrym pomysłem? Czy może lepiej zamiast biga zamówić najpierw próbki z all?
Mam nadzieję, że ktoś zrozumie tą chaotyczną wiadomość
Mi też VV włazi w pory, a położona na Dry - flo wygląda lepiej (większa gładkość i mocniejsze utrwalenie). Co do trwałości to nie jestem w pełni zadowolona, bo po 5 godzinach widać mi spod niego moją skórę... Sama gdybam nad bigiem, ale jeśli trwałość jest średnia to zamówienie stoi pod znakiem zapytania.

Wydaje mi się, że najlepiej domówić próbki i ocenić, zamawianie w ciemno biga może okazać się niewypałem.

p.s. mam cerę mieszaną w tłustym czołem i brodą a normalnymi (czasem lekko podsuszonymi, ale raczej normalnymi) policzkami.

Edytowane przez idalia_
Czas edycji: 2012-02-19 o 14:13 Powód: dopisałam
idalia_ jest offline Zgłoś do moderatora