Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kupić te buty?
Wątek: Kupić te buty?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-26, 20:41   #43
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Kupić te buty?

Dużo osób pisało, że "buty Wam się nie podobają". I trudno. Podobają mi się takie, to kupię takie. Nie założyłam tego wątku z pytaniem, czy Wam się podobają (mam w nosie, czy się komuś podobają, czy nie), tylko czy kupić.
Hmm, chyba kilka osób niezbyt dobrze mnie zrozumiało. Nie chcę kupować już butów na bazarze, znam ich jakość aż za dobrze, 3 miesiące wytrzymały mi (pod względem estetycznym) tylko jedne buty (bo zima była, w zimowych chodziłam) bo w nich rzadko chodziłam. Mam 4 pary adidasów z bazarku, które może nie są w świetnym stanie, ale chodzić w nich chodzę i zastanawiam się czy kupić teraz Nike (bo kiedyś na pewno kupię) czy dopiero, jak zniszczę te bazarowe. W sumie bazarowe mam w cenie hurtowej od znajomego - po 28zł, więc nakupiłam sobie 4 pary :P
O co wam chodzi z ta kolorystyka? Czarne bo czarne, bardzo chce czarne, a kolor bordowy mi w niczym nie przeszkadza.
Ktos pisal, o wygodnosci Nike'ow wzgledem bazarkowych - wiem, ze sa wygodniejsze, bo mierzylam w sklepie. Jak chodze do wakacyjnej pracy, to 8h w moich starych konczy sie bolem piet - nie, nie sa niewygodne, po prostu ile mozna w bazarkowych adidasach siedziec?
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując