Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-22, 19:59   #2632
slodziiuutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

ja powiem coś od siebie

ja mam dwa labrety w wardze czyli tzw : snake bite :P przebijałam u kosmetyczki.. wiem wiem ze nie powinno sie ale niestety w okolicy nie miałam studia .. u kosmetyczki było wszystko sterylnie ( patrzyłam sie jej na ręce ) pierwszy labret zrobiłam jakiś niecały miesiąc temu... znieczuliła mnie od strony zębów wiec wbicia igly nie czułam jednak jak przebijała tu skore na zewnątrz to niestety zabolało.. jakieś 3 dni temu znów poszłam do niej po drugiego labreta po drugiej stronie :P heh wbiła mi pierwszy raz i było krzywo :/ wyciągnęła i przebiła drugi raz :P ból był spory :P i niestety jest nadal troszkę krzywo ale jakoś żyje :P nie chciałam już kłuć trzeci raz pierwszy kolczyk goi sie nawet ok.. przemywam zewnętrzna stronę solą fizjologiczna ( nie przemywajcie wodą utlenioną nie nadaje sie, a co do tribiotyku - tej maści nie uzywa sie do przemywania rany, używa sie jej tylko wtedy kiedy sie nam babrze ranka ) co do wewnętrznej strony to płukajcie usta płynem antyseptycznym ( ja używam ,, dentosept ,, ) lub np. szałwią.. drugi kolczyk goi sie tez jak narazie ok, u mnie przez jakieś 4 dni jest opuchlizna która potem schodzi niestety pierwsza ranke przestałam płukać płynem bo skączył mi sie i nie miałam gdzie kupić i zrobił mi sie taki bąbelek z płynem i boli troche :P na początku przy pierwszym kolczyku zahaczałam zębami kolczyk :P czasem przygryzłam nawet ale z każdym dniem sie przyzwyczajałam :P to odemnie juz tyle :P jak macie jakieś pytania to piszcie.. buzki
slodziiuutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując