Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w chrząstce - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-20, 19:29   #469
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: kolczyk w chrząstce ! podpowiedzcie czy warto !

Cytat:
Napisane przez magdula1996 Pokaż wiadomość
hej, mam pytanko ile będzie się goiła rana po kolczyku w chrząstce ?
Planuje zrobic go sobie jutro ponieważ w piątek wyjeżdzam już nad wodę. I nie wiem czy rana będzie mi przeszkadzała w jakiś sposób nad wodą ? Czy naprawde tak boli jak piszą ? Czy przekłuwanie boli ?
Czy jest to bezpieczne przed wakacjami ? może poczekać do września ?
Mam wielką proźbę pomóżcie mi ! nie wiem czy go robic czy poczekać te 2 misiące ( bo napewno nie zrezygnuje ). Upatrzyłam już sobie tą dziurke od marca lecz jakoś sie nie zebrałam żeby sobie ja zrobić i teraz mam problem i pytania do was .
Niecałe 3 tygodnie temu miałam szkolenie z przekłuwania uszu,przekłułam chrząstke ale odpowiednim do tego pistoletem,radze samej tego nie robic!!!,to nie jest jakieś tam przebicie,to rana w skórze,samo przebicie nie boli aż tak bardzo ale w pierwszym tygodniu ucho bolało owszem,nie swędziało,trzeba dbac o rane,przemywac specjalnym plynem,aby nie doszło do powikłań do zakażenia,które może się tragicznie skończyc.Okres gojenia to od 4-6 tyg9na chrząstce może byc i dłużej),wiadomo jak to jest z kąpielami w kąpieliskach itp,ryzyko.ja bym radziła poczekac.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog

Edytowane przez Basia8212
Czas edycji: 2010-06-20 o 19:30
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując