Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczamy grzywkę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-21, 07:43   #839
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

coś tam się interesowałam tym tematem, to odpowiem zgodnie z moją wiedzą

organizm nawet tygodniowa dziurę w przyjmowaniu suplementu traktuje jak przerwę, o ile przyjmowało się dany preparat wczesniej odpowiednio długo. Ale skoro zaczełas w sierpniu, a we wrześniu juz miałas dziurę, to organizm nawet z tego nie zdążył skorzytac. Skrzyp, pokrzywa, bratek, melisa itp. ziołowe leki działają tak naprawde po 2-3 miesiacach regularnego a wiec absolutnie codziennego przyjmowania, najlepiej w tych samych porach, a juz idealnie jest pic na czczo z samego rana. Nie kombinuj wiec z przerwami, tylko bierz przez najblizse 3 miesiace ten skrzyp a potem zrobisz miesięczną lub 2miesieczną przerwę, bo skrzyp jest bardziej inwazyjny niz pokrzywa.
Wyjatkiem jest sytuacja, gdzie pijesz zioła regularnie, ale nie codziennie, tylko np pon, środa, piatek, niedziela, czyli co 2gi albo 3ci dzien. Wtedy mozna pic bez przerwy, bo czas przyzwyczajania sie organizmu jest dłuzszy i ma małe dziurki, wiec się od tego jakby nie uzaleznia. Dlatego pisąłm, ze ja piję w tygodniu a weekendy robie dziurki czasem 2dniowe, a czasem 3-4 dniowe, zalezy jak mam ochote.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-09-21 o 07:46
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując