Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-01, 23:13   #4668
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Jak dobrze Cie rozumiem.Za miesiąc mam wizyte u dermatologa i mam zamiar poprosic o izotek.Też mam średni trądzik ale co z tego rujnuje mi on życie mam dość ukrywania się w domu przed ludźmi wstydzenia się swojej twarzy itd..Więc chwytam sie ostatniej deski ratunku.Chociaż tak sie boje sie tych skutków ubocznych i mam świadomość ,że trądzik może wrócić.
Też się zastanawiam nad kuracją izo, z tym że u mnie to byłaby druga pierwszą miałam 7 lat temu. Przez rok po kuracji miałam ładną cerę potem raz lepiej raz gorzej, tabletki anty, jakieś maści. Od wiosny nic nie stosuję (wcześniej Acnatac przez 2 miesiące) i ostatnio strasznie mnie wysypało, cały dół twarzy mam w zaskórnikach zamkniętych, które zmieniają się w ropne krosty obstawiam, że może to być po zmianie kremu na dzień (ze zwykłego nawilżającego Loreala do normalnej cery na Ziaję manuka ), bo jak przestałam go stosować parę dni temu to zaczęło się goić i nic nowego póki co nie wyskakuje. No ale urlop miałam cały zepsuty przez to i do tego mega przetłuszczanie się skóry, ale to akurat może być wina upału... wizytę u dermatologa mam dopiero na 27 listopada, jak mi się nie poprawi do tego czasu to chyba go poproszę o izo.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life


Edytowane przez Copykat
Czas edycji: 2015-09-01 o 23:15
Copykat jest offline Zgłoś do moderatora