Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Biblioteka kolorystyczna - o doborze podkładu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-28, 13:13   #114
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: Biblioteka kolorystyczna - o doborze podkładu

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Ja będąca pod urokiem Neauty i Ecolore polecam spróbować Neauty kryjący Goldeny nie są kurczakowe, ale Neutrale są też całkiem spoko bez zbędnych róży czy coś, więc też możesz sobie sprawdzić. Ecolore jest fajne, ale słabo kryjące. Jak masz duże przebarwienia może sobie zakup jeszcze korektor? Clare Blanc ma fajne kolory, ale ten z Ecolore chyba bardziej lubie.
Jak miewasz przesusz to dobry krem to podstawa.
Z żelami i serami możesz sobie tylko pogorszyć sprawę Jeżeli tylko bazują na wodzie mogą tylko spotęgować odwodnienie skóry. Bardzo polecam post u Ewy http://mademoiselleevebloguje.blogsp...se-miedzy.html taka prosta rzecz a rozjaśniła mi bardzo w głowie

Dziękuję za link, biorę się za czytanie .

Myślę o korektorze.

Sprawdziłam clare blanc i wygląda na to, że dobry byłby kolor warm 520 ale obawiam się, czy nie będzie za jasny. Mam jasną cerę ale nie trupio-bladą. Z kolei odcień 540 wydaje mi się zdecydowanie za żółty.
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując