Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-06, 19:31   #3870
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Queen - ja mam juz ponad 100


Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Twoje włosy są dla mnie nieosiągalnym ideałem. Ja nigdy takich gładkich nie będę mieć nawet po wyprostowaniu. Mam gęste i grube włosy, ale puszące się. Wyglądam jak Król Lew Niestety są też ciężkie Ostatnio miałam w ręce olejki z Alterry, ten pomarańczowy i antycellulitowy, ale jak zauważyłam jaka jest kolejka, zrezygnowałam i je odłożyłam. Teraz żałuję. Jak dokładnie ich używasz? Łączysz wszystkie oleje ze sobą, nakładasz, związujesz włoski i... no właśnie nakładasz jakiś czepek czy cuś?
Wystarczy jak kupię te dwa olejki i dodam też olej rycynowy? A co sądzisz o nafcie kosmetycznej?

A, własnie oglądam, na jedynce leci

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
queencarrot kocham Cię za wszystko

w ogóle Wasza liczba lakierów mnie powala, ale gdybym powiedziała mamie, że piszę tu z Wami na tym forum i macie tyle lakierów, tzn. więcej ode mnie, to zamknęłaby mnie w psychiatryku. A przy Was to ja jestem alikiem z moimi 17 lakierami

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

pomózcie mi proszę - doładowała mi dzisiaj mam konto za 25zł. Kupiłam sobie taki pakiet smsów i mmsów za 6zł (1gr/6gr) bo to się bardziej opłaca i mam na koncie 12,71. Jakoś sprawdzilam z ciekawości, chociaż rzadko to robię. O co chodzi ? Błagam..


Powiedz mamie, że znasz takie świry, które mają po sto

Nie znam się na tych wszystkich pakietach, kto je tam wie...
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora