Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-20, 10:30   #2373
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy wy tę buteleczkę air-les jesteście w stanieotworzyćpo zamknięicu? Bo ja nie i myślałam, że jest jednorazowa, ale ludzie piszą na BU, że nie. A ja jakbym nie kręciła, ciągnęła to nie otwiera się, a od podważania się niszczy tylko i też nie chce sie otworzyć.
Tak, jak najbardziej da się ją wielokrotnie otwierać i łatwo wyczyścić w środku, ale trzeba trochę siły i sposobu . Ja robię to przez chusteczkę, żeby się nie ślizgało, łapię mocno za dzióbek i odciągam go jakby do tyłu (samymi palcami nie daję rady, trzymam to tę częścią dłoni, którą odkręcam mocno zakręcone słoiki, nie wiem jak to wytłumaczyć ).

Dodam jeszcze, że ta buteleczka jest bez porównania lepsza od buteleczki air-less z mazideł - raz kupiłam i nigdy więcej. Nie dość, że system zamykania / otwierania jest od spodu, dużo bardziej skomplikowany, to jeszcze w połowie zużycia przestało mi cokolwiek lecieć z pompki, a zaczęło cieknąć od spodu! Na szczęście był to tylko żel HA, gdybym straciła jakieś droższe serum to wrrrrr .
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując