Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Impreza na osiemnastkę
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-09, 15:17   #8
sylwoonia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 39
Re: 18nastka

No więc tak jako doświadczona dziewczynka już po osiemnastce mogę powiedzieć że :
1.Muzyka- na początek kilka hitów dyskotekowych takich obecnie na topie itd. dobre jest coś z lżejszego techno jeśli akurat lubicie takie klimaty, pózniej jakieś dwie godziny po rozpoczęciu imprezki uwierz- najlepsze jest disco polo, co by tu nie mówić i jakby go nie krytykować rozkręci każdą imprezę (kawałki w stylu "Czarne oczy" "Jesteś szalona" "Straciłaś cnotę" "Dziewczyna z klubu disco"-im idiotyczniejszy jest tekst tym lepiej) a pózniej wmieszaj w to jakieś wolne kawałki Farbę "Czekasz na tę jedną chwilę" "Zostańmy razem " itp. Taki zestaw super udał się na mojej 18stce. Zgadzam się z zablokowaniem komputera bo inaczej co chwila ktoś będzie chodził i zmieniał- wiem bo sama naróżnych imprezach mam takie pomysły, że chodzę sobie "zobaczyć " co ktoś ma w spisie piosenek
2. Jedzenia nie musi być dużo i tak wszyscy jedzą głownie chipsy paluszki ewentualnie ciasta i kanapki( następnego dnia wyniosłam ze swojej osiemnastki dwie nawet nie dotknięte miski sałatek) ważne za to żeby było dużo zimnych napoji -soki, woda itp- mnie zabrakło, bo luzie piją tego naprawdę dużo- musisz zabezpieczyć około 2l na osobę. Na sam początek niezłe jest jakieś jedno gorące danie ja miałam kurczaka z ryżem i sałątką
3.Towarzystwo- najlepiej około 20-30 osób- jeśli będzie więcej zaczną tworzyć się grupki, mniej będzie mniej ciekawie
4. Lokal-nie za duży bo ludzie się rozproszą i będzie mało przytulnie, najlepiej kilku pomieszczeniowy żeby można było wyjść spokojnie do innego pokoju jeśli ktoś ma ochotę
5. A poza tym nie planuj wszystkiego tak szczegółowo- w końcu to Twoja osiemnastka i Ty masz się też super bawić, anie tylko parzyć herbatę, ja puściłam to wszystko trochę na żywioł i zajęłąm się bliżej jednym z moich gości nie było może super perfekcyjnie ale za to wspominam ten dzień jako jedną z najlepszych imprez w moim życiu
POZDRAWIAM i życzę szalonej nocy osiemnastkowej
sylwoonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując