Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-25, 13:21   #1754
alcia77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

To nie byly tabletki ani zaden specyfik-na allegro mozna kupic ziarna ostropestu -cale lub mielone-ja bralam mielone po 2 lyzeczki dziennie i popijalam szklanka wody. A badania nie wykazaly, bym miala chora watrobe-moze byla obciazona tymi anty a pozniej ciaza - nie mam pojecia.Wczesniej bralam anty i tez po solarium nad ustami wyskoczyly mi plamy ale z czasem zniknely,a po porodzie bylam jak salamandra plamista i to naprawde mi pomoglo. Mialm kwasy po 2 serie z marnym skutkiem o pilingach kawitacyjnych i innych nie wspomne i zawsze byl ich cien-mimo,ze kazdego pomienia unikalam jak ognia.Nie wiem co moge jeszcze napisac,ze to chyba jakis cud-ale kolezance tez zniknely.Ja wiem,ze nie kazde plamy sa tego samego pochodzenia ale skoro zewnetrznie tylko udalo je sie troche wybarwic to cos musialo sie stac od wewnatrz-skoro ich nie ma.

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Jeszcze wczoraj w necie znalazlam dziewczyne ktorej tez po tym plamy zniknely,ale nie moge znalezc watka,bo podalabym linka.
alcia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując