Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-13, 11:46   #58
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

To ja tak bardzo na szybko, bo z pracy... Jeśli o gry o zombie chodzi, to ostatnio mamy wysyp (Wysyp Żywych Trupów - swoją drogą świetna angielska komedia o zombiakach, polecam ). W moim osobistym ranking na 1 miejscu jest jednak niezmiennie Left 4 Dead, naprawdę jedna z najfajniejszych strzelanek w jakie w życiu grałam. Ze znajomymi, nocą... brrr, straszne . Druga część już taka fajna w moim odczuciu nie była. A poza tym:
- Dead Island - co warto zauważyć gra polska ,
- Killing Floor (właściwie to nie jestem pewna czy to nie jest tylko mod),
- Resident Evil - tej serii chyba nie trzeba nikomu przedstawiać,
- jako ciekawostka, w którą swego czasu się zagrywałam - Typing of the Dead... zabija się zombie pisząc .

Z przeglądarkowych ciekawe jest Die2Nite w którą też kiedyś sporo grałam, z tym że warto zauważyć że to nie nawalanka, tylko bardziej strategia przeżycia w świecie opanowanym przez zombie . I kurczę, ostatnio na Steamie było jakieś zombie-MMO, ale zapomniałam tytułu... kojarzy może ktoś? :/

Fallout 3 był dla mnie wielkim rozczarowaniem, zwłaszcza że jestem wręcz wyznawczynią serii. Ale o postapokalipsie to może później się rozpiszę, bo mnie z roboty wywalą .

Edytowane przez Connff
Czas edycji: 2013-09-13 o 11:47
Connff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując