Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 17:50   #2218
alicja84m
Raczkowanie
 
Avatar alicja84m
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 74
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Witam Was
tak właśnie od kilku dni czytam sobie wątki na forum, też strasznie napaliłam się na clipy, a że jestem w gorącej wodzie kąpana, to zamówiłam zestaw na allegro, żeby zobaczyć jak to jest. Oczywiście wcześniej z tydzień oglądałam aukcje...
Dziś włoski przyszły, i to, co mnie miło zaskoczyło to ich kolor - identyczny z moim (farbowany słoneczny blond ).
Acha, włosy są syntetyczne, kupione u Allegrowicza VictoriaHair, są bardzo proste, gęste i długie (ok 50 cm)
Swoje włoski mam nie dłuższe jak do brody (miałam już do ramion, ale znów mnie podkusiło i obciachałam )
Wybaczcie, trochę chaotycznie piszę..
Szybko założyłam je na swój łepek, aby skonfrontować te wszystkie entuzjastyczne komentarze...Nie było z tym problemów, ale pewnie lepiej by było, jakbym je trochę podtapirowała w miejscu doczepienia spinek- mocniej by się trzymały po prostu.
Powiem Wam tak: włoski na początku czuć na głowie, zarówno spinki jak ich wagę, w dotyku są, powiedziałabym na 4-, podobne do ludzkich, ale takie jakby mocniejsze (albo mi się tak wydaje, bo swoje biedulki ma już tak zniszczone rozjaśnianiem, pasemkami, prostowaniem...)
ps. włoski kupiłam syntetyczne, tak na początek przygody z clipami, chciałam zobaczyć jak to jest niskim kosztem...
pozdrawiam Was wszystkie
alicja84m jest offline Zgłoś do moderatora