Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-11, 08:47   #674
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Ahoj znad kawy!
Kiedy mi się uda śpię po 8 godzin, jak PanBu przykazał, dziś nawet więcej, a i tak jestem ledwo ciepła... te studia mnie wykończą
Z ciekawostek - mani trzyma mi się od niedzieli w stanie nienaruszonym (co nie znaczy, że ładnym, bo coś mu się stało po pomalowaniu i kąpieli)

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3701607 1]Kobiety, nikt mi nie powie jaki olej mam sobie kupić? Pliiisss, niech któraś rzuci okiem i podpowie [/QUOTE]
Z tych, które wymieniłaś mam tylko migdałowy, ale wolę cięższe oleje (sezamowy, niebieska oliwka BabyDream, oliwa z oliwek, z pestek winogron - choć ten jest już lżejszy), to pewnie dlatego, żem wysokoporowata i lubię ciężko, bo mało co mnie nieładnie obciąża
A czytałaś pigułkę olejową? Tam powinny być opisane, chociaż z grubsza, te oleje. Tak w skrócie: jojoba - lekki, lniany - schnący, czyli teoretycznie w niesprzyjających okolicznościach może podsuszyć włosy. Ja bym przygarnęła kiełki pszenicy... sama nie wiem dlaczego

Ala - będzie dobrze!

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Ja nadal biję się z myslami czy moje "jajka" zostawić tak jak polecałyście, czy wrócić do kwadratów. Też nie mogę się do okrągłych
Zostaw jajka w spokoju!
Serio się nie możesz przyzwyczaić? A nie jest wygodniej? Moją pierwszą myślą po spiłowaniu pierwszych dłuższych kwadratów było: raju! jak wygodnie, nic nie drapie!
No, ale skoro jest ci z tym źle psychicznie (), to nie ma innej rady - piłuj
Mi ostatnio po głowie też chodzą kwadraty ale króciutkie
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora