Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-20, 20:40   #377
tyroxyna
Raczkowanie
 
Avatar tyroxyna
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 60
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Zdadzam się ze Śniegową w 100%. Proponuję pooglądać zdjęcia jakie są tu wstawiane.. trzeba zadbać o rękę przed zrobieniem jej zdjęcia - niestety zadarte skórki (tą na małym wystarczyłoby tylko obciąć..) czy starte końce potrafią z reprodukcji van gogha na paznokciach zrobić coś paskudnego..

Dodatkowo w kwestiach technicznych zdjęcie jest za duże i nam rozjechało stronę, na przyszłość lepiej zmniejszać, bo nawet ogarnąć całokształt mani lepiej na mniejszym ciut zdjęciu. No i jest nieostre, nie wiem czy to wina sprzętu czy fotografa.. jeżeli nie masz na to wpływu to trudno, ale jeżeli po prostu ręka ci zadrżała to warto "dobrze się ustawić" do robienia zdjęć. Mieć podparcie pod ręką w której trzymasz aparat itp. Zdjęcie jest też robione pod światło, dlatego jest takie ciemne i szarobure. Ustawiaj się odwrotnie, tak żeby światło z okna padało ci na dłoń a nie na odwrót.
Boże.. XD nie jestem profesjonalistką, maluje paznokcie amatorsko, poza tym zdjęcie było robione lewą ręką (jestem praworęczna), więc się nie dziwcie, że jest rozmazane. Poza tym zdjęcie zostało zrobione jakieś 4/5 dni po pomalowaniu, także nie rozumiem tego całego szału XD

Doskonale wiem, jak robić zdjęcia (fotografuję już ohohohoho, a jest różnica między robieniem zdjęć lewą a prawą ręką, kobity). To nie ten wątek, żeby radzić odnośnie fotografii, pozdrawiam

Krytykę odnośnie paznokci oczywiście przyjmuję na klatę i się nie obrażam, aczkolwiek podkreślam, iż paznokcie maluję wyłącznie dla siebie, kompletna amatorszczyzna. Natomiast robienie zdjęć... uhm. Bez komentarza XD

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Wybaczcie mi powtórzenie zwrotu "poza tym". Tak tylko, na zaś, żeby nikt się nie przyczepił
__________________
Zapraszam na mojego bloga KOBIECY MISZMASZ

http://bonnifacy.blogspot.com/


Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
tyroxyna jest offline Zgłoś do moderatora