Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-20, 21:01   #379
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Jasne, mój mąż też powiedzial że wygląda to jakby mięso prześwitywało

bezpośredni był ale przynajmniej możesz liczyć na szczerą opinię


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
3...2...1... :d:d:d

nawet nie wiem jak to skomentować.. a chciałabym

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez tyroxyna Pokaż wiadomość
Boże.. XD nie jestem profesjonalistką, maluje paznokcie amatorsko, poza tym zdjęcie było robione lewą ręką (jestem praworęczna), więc się nie dziwcie, że jest rozmazane. Poza tym zdjęcie zostało zrobione jakieś 4/5 dni po pomalowaniu, także nie rozumiem tego całego szału XD

Doskonale wiem, jak robić zdjęcia (fotografuję już ohohohoho, a jest różnica między robieniem zdjęć lewą a prawą ręką, kobity). To nie ten wątek, żeby radzić odnośnie fotografii, pozdrawiam

Krytykę odnośnie paznokci oczywiście przyjmuję na klatę i się nie obrażam, aczkolwiek podkreślam, iż paznokcie maluję wyłącznie dla siebie, kompletna amatorszczyzna. Natomiast robienie zdjęć... uhm. Bez komentarza XD

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Wybaczcie mi powtórzenie zwrotu "poza tym". Tak tylko, na zaś, żeby nikt się nie przyczepił

raaany, a czy tutaj na wątku jest jakiś szyld, że my profesjonalnie zajmujemy się paznokciami, bo chyba nie zauważyłam, a udzielam się już kilka lat..

doskonale wiesz, jak robić zdjęcia, fotografujesz już ohohohohoho (tak jestem wredna i czepiam się), a popełniasz podstawowy błąd i robisz zdjęcia pod światło, good job, IKS DE IKS DE
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora