Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Okularnik mniej atrakcyjny?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-31, 14:28   #1461
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez ssisi Pokaż wiadomość
Kira- mam kolezankę ,która ma drobna buzię i okulary dopasowała sobie dziecięce.
Chmm...z tym, że ja mam drobną i jednocześnie pucułowatą buzię (no ale jakby nie patrzeć, dzieci z reguły są pucułowate ).
Poprzymierzam jeszcze różne oprawki, bo trochę się boję szkieł (mam bardzo wrażliwe oczy i nie lubię koło nich manipulować).


Cytat:
Napisane przez ssisi Pokaż wiadomość
Ja noszę szkła minusy a oprawki mam takie że widac je tylko po bokach, na twarzy widac tylko same szkła(które optyk Ci wytnie jak chcesz),soczewki tez noszę przeważnie na basen albo na narty lub latem ,spróbuj mozna kupic miesieczne za 40 zł,jak Ci nie będą pasowac to trudno
40zł miesięcznie, to niby nie tak dużo ale w przeliczeniu wyniesie to znacznie więcej, niż jakbym kupiła nawet drogie oprawki.

Może dla zobrazowania mojej sytuacji wrzucę zdjęcia w okularach i bez. Jak widać mam wąskie oczy i okulary dodatkowo je obciążają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg asda.jpg (7,7 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 116.jpg (9,2 KB, 63 załadowań)
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2008-12-31 o 14:29
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując