Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-21, 14:09   #2288
OwocowaLandrynaax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 158
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
to, czy nakładać coś pod filtr, zależy od rodzaju cery - na tłustej niewiele 'wsiąknie', a dla suchej (w moim przypadku) nawet kremowa avenka to za mało, bo skóra chce jeszcze pić. po drugie, pod filtr warto stosować antyoksydanty, bo nawet najstabilniejszy (np avene) czy z wit e (avene) filtr po kilku godzinach w jakimś stopniu desabilizuje się, w wyniku czego może działać na skórę prooksydacyjnie. ja pod filtr kładę mieszankę serum-olejek z wit c 10% z bu (estrowa postać wit c+olej z zielonej kawy+olej malinowy+skwalan), HA i krem linoeparol. i skóra nie jest już napięta tylko natłuszczona i zabezpieczona przed wolnymi rodnikami. w przypadku cery mieszanej czy tłustej doskonale sprawdzają się antyosydacyjne, beztłuszczowe sera z mazideł czy choćby jakiś owocowy olej w połączeniu z HA.
dzieki wielkie, pare przydatnych informacji czyli jezeli mam cere mieszana w strone suchej, to dobre bedzie np. serum-olejek z witC 10% z bu. badz serum-olejek antyoksydacyjny granat (rowniez z bu.)?

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Poczułam się jak na lekcji chemii
Ale informacje przydatne. Muszę je sobie tylko przetłumaczyć na swoje i na pewno wprowadzę w życie

Dziewczynki nowinki - witamy!
zeby na chemii mowili jak unikac slonca i jak sie chronic, moglabym ja miec nawet codziennie

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Zobaczymy jaki osiągnę efekt, za to na pewno będę się baardzo wyróżniała na tle mocno opalonych koleżanek
to jest pewne
poza tym milej zabawy

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
niestety zapychał i wysuszał nie wiem jak to możliwe tzn teo oba zjawika jednocześnie Nawet jak używam filtrów latem, na dekolt i kark to po kilku dniach ma pozapychane pory i krostki tak jakby skóra nie oddychala, Iwostinu ze wzgledu na osczędność nie stosuję do caiła tylko do twarzy Zresztą każdemu co innego służ Iostin podobno nie ma za dobrych recenzji na KWC a mi bardzo przypasował
niestety, jednemu pasuje, drugiemu nie .. a ten Iwostin jaki ma faktor?
__________________
Wystarczy landrynka Tak to jest gdy pomyslu na nick brak

Chanel Rouge Coco 05 Madmeoiselle !!! Wielbie !!!
OwocowaLandrynaax3 jest offline Zgłoś do moderatora