Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomysły na artykuły do szkolnej gazetki.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-09, 21:06   #9
Animator
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 835
GG do Animator
Dot.: Pomysły na artykuły do szkolnej gazetki.

Cytat:
Napisane przez 12 Stonka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Mam nadzieję, że piszę w dobrym temacie.
Cały weekend myślałam nad tym, na jaki temat napisać mój artykuł do szkolnej gazetki. W ogóle nie mam pomysłu. Może Wy macie jakiś? Na jaki temat chciałybyście czytać artykuły będąc uczennicami liceum? A może jesteście i też macie jakieś pomysły lub związane z tym doświadczenie?

Rok temu, gdy już pisałam do tej gazetki, to zamieszczałam w niej moją twórczość, a mianowicie wiersze. Ale obecnie nie mam weny i krucho z tym.

Jeśli macie jakieś pomysły, to podzielcie się, proszę. Bo sama jakoś nie mogę wymyślić. :\

Pozdrawiam.
Witaj Stonka Nie jestem dziewczyną, ale jestem spod znaku panny i robiłem gazetki do szkoły . Mój pomysł: "Moje miejsce w świecie"
Świat rozumiany jako moje czyli nauczyciela, ucznia, dziecka i innych osób miejsce. Cojest moim światem? Moje mieszkanie, podwórko, droga do szkoły, moje uczucia moje oddziaływanie na innych i na to co mnie otacza: przyroda i rzeczy, które mnie otaczają. Tak bym to widział w ogólnym zarysie. W tej gazetce mogą i powinni uczestniczyć i ją tworzyć oczywiście uczniowie. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
__________________
"Misje dotyczą wszystkich chrześcijan"
Redemptoris Missio JPII

Mój blog: www.tereska-misje.blog.onet.pl
Animator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując