Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-08, 14:44   #1640
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
No właśnie! Kupiłam sobie taki tani liquid liner, żeby wypróbować. I okropność - wyglądałam fatalnie. Myślałam nad MAC'iem jak jeszcze był, ale boje się, że ciężko go nałożyć. Najbardziej przychylam się do tego khola w proszku Guerlain. Ale jego ani widu ani słychu
Ja ostatnio robię kreski pigmentem MAC-a dark soul - miodzio wychodzą, nie takie graficzne jak linerkiem

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
WAŻNE!!!

dziewczyny, jak zamawiacie z truskawy kilka rzeczy w kilku paczkach na raz, sprawdzajcie przy odbiorze, czy pod danym nr listu znajduje się to, co być powinno, a nie coś, co też zamówiłyście, ale co powinno być pod innym nr listu.

Okazało się, że Bytom zrobił mnie w konia (żeby nie powiedzieć gorzej).
Na wiosnę zamawiałam kilka paczek (prezenty, okazje, itp., itd.). Znacza część tych paczek doszła z opóźnieniem, musiałam wiele razy o nie pisać. Ale ponieważ jedna wciąż nie dochodziła, napisałam do Bytomia, odpisali, że wysłali już hoho temu. Ja tej paczki nie dostałam. Napisałam skargę do Poczty, że przesyłka zaginęła. Poczta odpisała, że przesyłka została przeze mnie odebrana w tym a tym dniu. I faktycznie – sprawdziłam na poczcie i przesyłkę o tym numerze odebrałam. Problem w tym, że w tej przesyłce nie było to, co powinno być, tylko jakieś inne towary, które zamawiałam w tym samym okresie.
Wszystko wskazuje na to, że Bytom (no bo oni otwierają przecież te paczki) podmienił zawartość dwóch przesyłek tak, żeby nie można było dojść do tego przekrętu.

Gdybym miała wszystkie zamówienia / potwierdzenia / dowody odbioru itp. itd. kłóciłabym się z nimi. Ale nie mam, więc nie mam jak udowodnić, że dalej nie otrzymałam tego, co powinnam. no bo przecież przesyłkę o tym numerze odebrałam. A że była tam zawartość z innej przesyłki? Nie mam jak im tego udowodnić.


Już na pewno od tej pory będę większą uwagę zwracać na numery listów, zawartość i będę rzadziej zamawiać


Ale dziady brak słów
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora