Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-28, 19:24   #692
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Chodzi mi po prostu, ze jak na razie takie są, bo są krótkie i ciężko mi dopracować to. Znaczy zwykle wydaje mi sie, ze są w miare takie same. Maly akurat jakiś czas temu doznal wypadku i musialam go skrócić na maxa. Uważacie, ze powinnam wszystkie na króciutko spilowac i później jak odrosną to próbować wszystkim nadać jednakowy kształt i wtedy będą takiej dlugosci jak trzeba, czy czekać aż te jeszcze więcej urosną i postarać sie o kształt? Może zle to ujelam ja tak mam, mam tak, bo ciężko mi zapuścić i szkoda mi je pilowac na maxa. Nie wiem juz sama z której strony to ugryźć. :/

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Nie uważam, ze o nie nie dbam. Olejuje plus odzywka, problem mam jedynie z nadaniem kształtu. Wydaje mi sie, ze są jednakowe a potem okazuje się, ze jednak nie są. Wiem, ze to kwestia wprawy, ale staram się jak mogę. To właśnie moja bolaczka, nigdy sie chyba nie naucze nadać jednakowego ksztaltu.



Macie jakies rady?
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując