Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - co się stało z moderatorami?????
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-14, 17:51   #17
PaniKota
Raczkowanie
 
Avatar PaniKota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 438
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Zabolało mnie potraktowanie ZŁośnicy - pomijam tu już nawet fakt, że jako jedna z niewielu forumowiczek podchodzi do adwersarza z szacunkiem i najwyraźniej jej postów wierchuszka nie czyta (za długie), bo po prostu nie lubi wątków, w których odbywa się polemika. Lecz abstrahując od tego: zdziwiła mnie reakcja Złośliwca i Magi na jej spokojne pytanie o stronę techniczną forum. Zwłaszcza wypowiedź Magi była zdecydowanie nietechniczna - normalny user dostałby za to ostrzeżenie. Potem dowiedziałyśmy się, że Ola, zachęcona do urlopu, się nań wybiera - po prostu poinformowała zaprzyjaźnione osoby, że na forum jej nie będzie, bo najwyraźniej nie jest na nim mile widziana.
Nie tylko ja byłam zniesmaczona - w kilka osób czułyśmy, że dzieje się coś niesprawiedliwego - i to dzieje się poza forum. Postanowiłyśmy się również urlopować, licząc, że Zło zrewiduje w tym czasie swój stosunek do regulaminu i użytkownikow - taki milczący protest, wymowna nieobecność - znalazłam się we wspaniałym gronie dziewczyn, które dla stanowią o jakości tego portalu.
Nie zaczynałyśmy wątku, żeby uniknąć zamieszania i awantur. Powiadomiłyśmy go PW o tej samej treści. NIestety Zło i Aga nie uznali za stosowne sprawy przemyśleć. ZŁo uznał, że to Złośnica nas podjudziła to tej sytuacji (co tylko dowodzi wyższości jej postawy etycznej nad Złosiową - istotom myślącym nie trzeba do sumienia przemawiać), po czym uznał, że bez wyjaśnień drugiej strony wydałyśmy wyrok - choć przecież wystarczyło wyjaśnic ZŁośnicy, czemu jest tak a nie inaczej traktowana. MOderatorzy-rokoszanie zostali pozbawieni tej funkcji - padł argument, że dla nich to zabawa, a dla Agi i ZŁosia to ciężka praca. Również tu trudno się powstrzymać od zabulgotania - składy, przenoszenie wątków czy ich łączenie i czuwanie nad wygodą i smakiem wizażu zajmuje 5 minut dziennie? To forum jest jakie jest DZIĘKI użytkownikom, a przede wszystkim Moderatorom, a nie Adze i Złosiowi.
Jak tak dalej pójdzie zostanie im adminowanie pustym forum - dosłownie lub w przenośni, bo dzięki "pustym", nie dyskutującym jednostkom będzie miło i słodko i nikt nie będzie im zadawać niewygodnych pytań, wszak to, że współtworzy się forum, nie oznacza, że można czasem zakwestionować jego działanie, prawda?
Szczególnie wIelki buziak dla SMoczycy i Piti, które zareagowały na obsmarowywanie ex-moderatorek na forum dla modów - gdzie pozbawione funkcji dziewczyny nie miały wstępu. Smoczyca i Piti z forum zrezygnowały - piątek trzynastego się dla Was, Ago i Złosiu nie skończył. Utrata takich wspaniałych dziewczyn to dla Was pech.
PaniKota jest offline Zgłoś do moderatora