Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - co się stało z moderatorami?????
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-14, 18:25   #28
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
Części moderatorek podziękowano za współpracę, w związku z tym, że ujęły się za mną

To jest moje wyjaśnienie i opis całej sprawy :

Miło mi, że zostałam zaliczona do "kasty kontrolerów" , jednak na technicznym forum nie bywam prawie wcale, a pierwszy raz w swojej długiej karierze na Wizażu dopytywałam o coś wczoraj, Kasowano w ciągu parunastu sekund wątki, które próbowałam założyć. Dopytywałam się w nich tylko o regulaminowy aspekt wpisów do pamiętnika przy banach, nie pytałam o żadną konkretną sytuację, nie pytałam admina o powód żadnego konkretnego bana, nie prosiłam o żadne uzasadnienia.
Udało mi się w końcu założyć na technicznym wątek, którego nie zlikwidowano, gdzie pytałam także o powód usuwania moich pytań. Nie dostałam odpowiedzi, mimo grzecznych i spokojnych pytań zostałam przez Magę porównana do szczekających i ujadających bab w trakcie PMS –u i oskarżona o dowalanie (?).
Kurcze, tez mnie to zszokowalo, Zlosnica nie byla upierdliwym uzytkownikiem zakladajacym codziennie watki na Technicznym, a tak wlasnie zostala potraktowana Jakos nie dotarly do mnie metne tlumaczenia Magi, ze takie watki sa usuwane... Wystarczy zajrzec do archiwum i znalezc watki z przed paru lat, ktore nic nie wnosza i te wszystki zlosliwe uwagi o PMSie, poczulam sie nieswojo.
Tak w ogole to dziwne rzeczy dla mnie zaczely sie dziac od pytania bodajze monyyczki o ban dla madziooni. Wisi jak byk watek na Technicznym Zlosia o postepowaniu w dawaniu Bana. Sam ustalil te wpisy do pamietnika, o ile dobrze pamietam, zeby wlasnie uniknac ciaglych pytan userow, czemu ta i ta osoba dostala urlop. Na pytanie czemu nie ma wpisu do pamietnika nie udziela odpowiedzi, dlaczego zostala zbanowana tez nie. Moze troche konsekwencji by sie przydalo?
Zlosnica, dolaczam do "kasty kontrolerow"
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora