Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tajlandia
Wątek: Tajlandia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-13, 09:28   #13
alicjusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4
Dot.: Tajlandia

- jezeli chodzi o koszt to te wspomniane 6500 na osobe to naprawde jakis wypas luksusowy, mnie kosztowalo to zdecydowanie mniej, wiekszosc mlodych i nie tylko ludzi jezdzi tam na tzw budget traveling czyli najlepiej po kosztch, ale pozytywne jest to ze tam "po kosztach" warunki sa calkiem znosne w porownaniu do tanich kwarter i nas w gorach czy nad morzem;
- w zime jest w thai high season, wtedy jest najlepsza pogoda, ale tez wieksze natęzenie turystow, wyzsze ceny
- poszukaj tanich biletow juz teraz, jezeli mniej wiecej znasz przedzial czasowy, tanie mam na mysli niekoniecznie aeroflot czy aeroswit, ja kupilam niedawno przelot finnair za ok 1700 (na wrzesien), wiem ze britishairways ma promocje na pazdziernik ( z londynu za ok 1680) szukaj na skyscanner czy innych wyszukiwarkach promocyjnych lotow a na pewno cos znajdziesz i wtedy z 6500 koszt na osobe spadnie ci do ok 3,5 - 4 tys ( za miesiac), wszystko zalezy od tego co chcesz tam robic, najlepiej wyznacz sobie trase i szukaj info o miejscach gdzie chesz sie zatrzymac (np super strona o bangkoku www.bangkok.com masz tam wszystko poczawszy od zycia nocnego po jedzenie czy opis tamtejszych owocow, night life w bangkoku to nie tylko nocne kluby z rozebranymi panienkami, poczytaj popatrz a na pewno znajdziesz cos dla siebie)
- polecam tez tanie linie airasia, nie tracac zbyt duzo czasu, za ok 80 pln przelecisz z bkk np do krabi czy phuket (oczywiscie lepiej zarezerwowac wczesniej)
alicjusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując