Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-06, 09:47   #1605
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Nie wiem co robic... Z fair golden wychodzi mi... ta zielen? jakby brud? zmeczenie? Chociaz twarz mam czysta oczywiscie
Nie mam pomyslu co do niego dosypac. Czy cos natural fairest chlodniejszy? Czy cos z beige zeby go ocieplic?
Ktos znalazl spososb? Dokupilabym kilka probek i kombinowala. Ale sie nakombinuje i wejdzie yellow...
A może pokombinowanie z pigmentami z Kolorówki dałoby dobry efekt? Odrobina czerwieni mogłaby zgasić zieleń albo jeszcze żółcień do ocieplenia?

Cytat:
Napisane przez acom Pokaż wiadomość
Filtry robią swoje... wcale nie pomagają makijażowi, wręcz przeciwnie, sama z nich zrezygnowałam, bo nawet zrezygnowałam ogólnie z kremów i moja cera ma się o wiele lepiej.
Niestety tak jest. Co jakiś czas czytam, że komuś minerały najlepiej się trzymają na gęstych kremidłach i robię oczy jak 5 złotych Zwłaszcza jak pisząca deklaruje, że ma cerę tłustą.
U mnie też najlepiej się sprawdza rezygnacja z kremu na dzień, chociaż ostatnio nie mogę sobie na to pozwolić, bo częściej używam Glyco-A i trochę suchych skórek mam.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora