Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-12, 16:05   #4076
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez 05patus01 Pokaż wiadomość
Do mnie też dziś dotarły próbki - a to moje pierwsze zetknięcie z minerałami Natomiast nie czekałam długo, bo zamówiłam w środę o 18, a dziś o 10 już listonosz dostarczył. Zamówiłam Sunny Fairest i Golden Fairest - oba maty, a gratis otrzymałam Beige Fairest tyle że widzę że ten Beige jest na pierwszy rzut oka mocno "świnkowy" ;p ale może nie będzie się źle na mnie prezentował. Póki co dzisaj testuję Sunny Fairest ... jest bardzo jasny i pomimo, że jestem pewna że jestem typowym bladziochem, to okazuje się jednak, że wyglądam w nim bardzo jasno :P ale nie jest źle następny pójdzie na test Golden Fairest
Sunny fairest po nałożeniu sprawiał bardziej wrażenie nie podkładu, lecz pudru. Być może nałożyłam go za mało, z oszczędności bo bałam się że zużyje go za dużo na jeden raz ;p może powinnam była dołożyć więcej. Ale! Przez pierwsze pół godziny właśnie twarz była matowa jakby przypudrowana, krycie było nie za mocne (a przyzwyczajona jestem do mocniejszych). Po pół godziny podkład bardziej przystosował się do mojej skóry, tworząc delikatny efekt i krycie było jakby trochę mocniejsze niż na początku. Oczywiście nie obyło się bez przetłuszczenia się nosa i świecenia w strefie T ;/ myślałam, że chociaż te podkłady będą się lepiej sprawować na nosie. Może jest odrobinę lepiej, ale i tak się lekko waży i widać moje pory i wągry na nosie ( ehh moja tłusta cera :|
Myślę, że na większe wyjścia zostanę z Revlonem 150 Buff, natomiast AM sprawdzi się na wyjeździe wakacyjnym w góry, gdzie nie chcę za bardzo się "tapetować" tylko czuć się lekko i świeżo, a AM właśnie tak się zachowuje
Do tego stopnia, że zapomniałam że w ogóle mam na sobie podkład. Zapomniałam i zaczęłam się dotykać po twarzy (a na ogól nie dotykam się gdy jestem w makijażu). Jest to dla mnie nowe uczucie, że mam podkład a go nie czuje to jest fajne.
Zobaczymy jak będzie sie sprawował dalej, bo dopiero pierwsze użycie za mną
Boli mnie to, że mam tłustą cerę. Najśmieszniejsze jest to, że do 18 roku życia miałam cerę tłustą. Potem 2 lata brałam tabletki anty (które były przepisane przez ginekolożkę na cerę i trądzik) i wtedy moja cera z tłustej zamieniła się w suchą! I chodziłam i nie dowierzałam, że moja skóra się tak zmieniła, że teraz jest typowo sucha. Tymczasem, teraz po odstawieniu tabletek 1,5 roku temu, moja cera znów powróciła do tłustej
Hmm też nigdy nie miałam minerałów i myślę czy nie zamówić próbek ale znowu bym musiała też jakiś pędzel bo nie miałabym czym ich nakładać.
Próbki do czegoś wsypujecie?
I również jestem przyzwyczajona do krycia mocniejszego wiec nie wiem czy AM by mi spadł aczkolwiek jestem zdania, że wszystko trzeba testować Jaką masz wersje?
Ja chyba zamówię Golden Fairest i jeszcze parę innych odcieni w wersji matujące i kryjące.
Nakladalas na coś? Bo ja używam filtrów i wiecie jak to jest xd
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora