Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Catrice
Wątek: Catrice
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 14:02   #4572
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Catrice

Co do waszych TŻtów to ja mam to samo co prawda nie robi mi afer (a tylko by spróbował), ale mina, jaką ma, gdy widzi jak coś kupuję mówi wszystko.
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Będę płakulkać Nie możesz mnie nie znosić Ja tylko dzielę się z Wami opiniami(jaki rym) i to Wy w ostateczności decydujecie czy kupić dany kosmetyk,czy też nie.Proszę nie "zwalać" całej winy na mnie bo..bo ...bo się pogniewamy
Ja też ciągle szukałam podkładu idealnego no i zupełnie przypadkiem trafił się Photo Finish i akurat okazał się najbliższej mojego podkładowego ideału Co do kolorów-ja mam odcień najjaśniejszy 010.HM miałam w kolorze 52.Odcień,który ja mam czyli 010 nie ma w sobie ani trochę różowości
A jaki to ten podkład ze Smashboxa? Pewnie jakiś drogi,co?
Kluseczko kochana, żartowałam mnie tu wszyscy czymś kuszą, już się przyzwyczaiłam. Jestem tylko ciekawa, czy ten PF ma w sobie żółć, czy jest po prostu beżowy (kocham żółte - nie pomarańczowe - podkłady )
Smashbox Camera Ready - o ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...on.html&next=1
Wzięłam go w końcu - okazało się że od ceny w promo mam jeszcze 20% zniżki i dałam za niego tyle co za podkład MF czy Bourjois w normalnej cenie jest trochę za ciemny na zimę, ale ma piękny żółty odcień i wygrywa z moimi naczynkami. Dziś go mam w pracy z pudrem elfa HD i podoba mi się

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Ja photo finish chyba wezmę 030, bo z HM powinnam być 55. Oby mnie tylko nie zapchał bo chyba się powieszę Jedyny różowy odcień z tej gamy to 020. Myślałam jeszcze ad 040, ale zima teraz jest trochę mnie wybladło więc nie będę szaleć
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
To Wy dziołchy jesteście ciemne(w sensie macie ciemną karnację) skoro używacie z HM 54-55.Macie takie karnacje z natury,czy wspomagacie się jakimiś specyfikami?
Ja nie jestem taka ciemna ale nie znoszę jasnych podkładów, wyglądam wtedy jak chora, zwłaszcza gdy podkład wpada w róż i komponuje się to "pięknie" z moimi naczynkami. A naturę się oszukuje - sporadycznie bywam na solarium, do tego idą w ruch samoopalacze i brązery. Poza tym umiem zrobić tak, żeby się podkład nie odcinał od szyi (m.in. używam pudru sypkiego, który trochę przybiela)
Ale jakimś typowym bladziochem też nie jestem. I uwielbiam być opalona. marzenie takie od dziecka - zawsze chciałam mieć ciemną cerę. Pasuje to do mnie dużo bardziej niż bladość.
(już nie raz zostałam za to zjechana, ale nie chcę zmieniać frontu )
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
p.s. Wstawiam zdjęcie tego, co obecnie gości na moich pazurach i chciałam zapytać czy kolor iron maremaiden bardzo się różni, w sensie wielkości drobinek, bo ten to bardziej holo jest... (swoją drogą piękny, a efekt holograficzny powala)
jeju jeju co to za lakier?
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Be Natural na ustach - wiem, makijaż trochę odstrasza,ale to miała być...zabawa
btw - na oczach mam żelowy liner z Catrice, którego nie polecam
Jaki ładny podkład co to jest?
W ogóle ładny makijaż
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując