Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Facet egoista..chytry?czy niedomyślny?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-16, 09:19   #63
bizneswoman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 29
Dot.: Facet egoista..chytry?czy niedomyślny?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ona ma prawo chciec mieszkac razem takze po kilku miesiacach.

Aczkolwiek tu raczej jest wypominanie mu, dobrze wie ze on nie chce. A on niby zapewnil ze jednak chce ale tak raczej dla swietego spokoju niz by o tym marzyl. Takie troche gaszenie pozaru jak w koncu wybuchnela z tym co w sobie dusi.

czyli de facto nie pierwsze rozstanie w dosc krotkiej znajomosci. On wymusza u niej rachunki potem pokazowa z batonikiem, ze niby jednak za siebie placi. Nie chce sie z nia pokazywac w miejscach publicznych. Ale niby byli w parku razem. Wszystko to wyglada tak jakby celowo to robil, a potem tylko troche sie maskowal by ja przy sobie zatrzymac.

Często powtarzał jak to fajnie byłoby już razem budzić się przy sobie itd. Mielismy isc mieszkać od grudnia ale tez big emocji w tym nie widziałam, on ogólnie jest jakiś mało emocjonalny... Pokazuje mnie swojej rodzinie, raz znajomym, a że nie chodzimy w inne miejsca publiczne (raz na dyskotece)to wynika z faktu że przecież wyjście wiąże się z wydaniem pieniążka... Gdyby był prawdziwym facetem, to zapłaciłby mi RAZ za te "zakupy" aż 12 zł Makaron i tuńczyk i dołożyłby batonik i nie zbiedniałby. A już nie raz coś dorzucał mi do zakupów i normalne że ja za to płaciłam. Takie groszowe sprawy! Jakiś czas temu moja siotra zaprosiła nas na torta z okazji urodzin. Nie jakaś impreza tylko takie spotkanie. A on pyta mnie...może coś kupić?? zamiast ruszyc dupsko kupić wino a nie pytać!! ja na to że nie wiem co ma zrobić. To nic nie kupił. Mnie by było wstyd iść do jego rodziny z pustą ręką bo zawsze coś zaniosłam, jak nie lody to jakieś ciasto itp. No i musiałam wstydzić się za niego.... ufff i byłoby tak wiecznie bo to już taki człek
bizneswoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując