Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-18, 13:41   #378
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Mani mam, kształt jakoś dziwnie na zdjęciach wyszedł, jakby były za długie, a skracałam ostatnio dość mocno
Piękne mani! Mgiełka jest niefotogeniczna, ale oczami wybraźni widze jak cudnie iskrzy

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
No to dziś kolejna syrenka, tym razem jasna wersja
ps. kto chce niech się napatrzy na kwadraty, bo to póki co koniec
Cudowny delikates! Super te syrenki są. niesyrenkowe, ale jako brokatowe topy.

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;61829566]
Mani:
[/QUOTE]Kolorystycznie super, ale nie jest tak spektakularny jakbym się spodziewała.

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
cześć, mogę wrócić? naoglądałam się Waszych paznokci i szlag mnie trafia, że moje dalej wyglądają jak kupa nawet nie ma się czym chwalić, są po prostu na -8745872364 piękne są Wasze aż zachciało mi się nowych lakierów, bo przez ostatnie pół roku ani jedna dziewica nie wpadła, naprawcie mnie :<
Hej Kochana! Musisz zaglądać, wątek od razu Cię zmotywuje do zakupów!

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no to dodaję jeszcze zdjęcia Bellka z serii Moroccan Dream tylko pewnie wizaz zeżre jakość :/
Chyna mieć go nie muszę, ale u Ciebie jak zwykle ślicznie wygląda!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;61916656]
Ostatnio oglądałam filmik Maxineczki gdzie robiła negative space i tak mi się jej mani spodobało, że musiałam się zainspirować(nawet trochę bardzo) mi nie wyszło idealnie, ale pierwszy raz robiłam takie zdobienie.Jest trochę niedociągnięć - nie miałam pasków i robiłam wszystko "od ręki", ale na pewno jeszcze zrobię nie raz negative space Prawa jak zawsze wyszła gorzej
[/QUOTE]Wolałabym dwa negative space zamiast tego białego, ale ogólnie wyszlo fajnie!

Uffffff nadrobilam!
I mam wkupne mani:



Essie Blossom Dandy + wzór MoYou London Flowe Power 16
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując