Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-20, 07:45   #390
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
A tymczasem mam nowe mani, na blogu też jest
ale ślicznie to wyszło

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
te pierwsze to mi się średnio podobają, takie ni to kwadraty, ni łódki, ni pipki... takie bezpłciowe ale te w holo już lepsze... a najlepsze te w Bell aż mi się zachciało takich u siebie i tego Bell też chcę
spoko te pierwsze kwadratami już nie były - wbrew pozorom/zdjęciom sporo było wypiłowane z boku, wg mnie to już małe łódeczki, ale musiałabym zrobić foto równocześnie z obu stron żeby to pokazać ale faktycznie nie czułam, żeby były "moje", za to już w holo dużo bardziej
Ty już masz długaśne, musiałabym dużoo skrócić do takich jak moje a lakier polecam



Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Niby tak tylko jak ja w trakcie zakupów przemycę go do koszyka tak co by mama lub TŻ nie widział


Jakieś takie mani mam (kiedyś nosiłam takie w wersji hybrydowej i mi się spodobało ) szkoda tylko, że mega zbąblowało po chwili Musiałam trochę skrócić paznokcie i zjajowić bo buba się zrobiła jakby w środku się porozwarstwiał/napękł nie wiem jak to nazwać. To na pewno przez to, że je pochwaliłam a zafundował mi to 5-miesięczny szczeniak już nie takich małych gabarytów u babci jak tylko widzi kogoś z rodziny to skacze a, że jak na mnie skoczy to jego pyszczek jest już prawie na wysokości mojej twarzy to próbowałam się zasłonić iiii oparł się na moim wskazującym palcu
haha ja na szczęście przeważnie sama bywam

mani super! a pazurka szkoda oby odrósł bezproblemowo

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;61951866]Jaki on ładniutki
[/QUOTE]

dziękuję
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując