Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak pomóc naturze?? Czyli jak podtrzymać loczki...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-24, 21:36   #2
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak pomóc naturze?? Czyli jak podtrzymać loczki...

Cytat:
Napisane przez Majka Kurczaczek Pokaż wiadomość
Witam wszystkie osoby, które tu zaglądają!!!
Mam parę pytań i mam nadzieję, że mi udzielicie jakis porad

Otóż kiedyś miałam długie, proste włosy. Po ścięciu i farbowaniu bardzo mi się wzmocniły, stały sie grube i takie sweet
Od paru miesięcy zaczęły mi się lokować z miesiąca na miesiąc mocniej Bardzo mi się to podoba, wygląda to uroczo Niestety czasem (w niektóre dni) loków poprostu nie ma, włosy same mi sie prostują, a to już mi sie nie podoba
A teraz moje pytanka:
1) Dlaczego loczki robią mi się dopiero od uszu?? Na górze mam proste...
2) Używam kosmetyki na skręt mociejszy tych loków, czy jest coś co spowoduje, że moje loki będą jeszcze bardziej wyraźne i mocne??
3) Boję się, że moje loczki znikną a włosy powrócą do dawnego stanu (proste jak druty). Moge jakoś temu zaradzić?? I czy tak może sie stac??
4) Najlepsze loki mam na włosach, których nie widać, czyli tych "od spodu"... Co mogę zrobić, żeby te prostrze włosy również naturalnie zaczęły się kręcić??

Prosze o wszelakie porady, z góry dziękuje
Proponuje wykorzystanie wyszukiwarki, bo jest conajmniej 5 watkow dotyczacych pielegnacji wlosow kreconych i sposobow podkreslania skretu.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując