Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-25, 09:25   #4025
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
kurde, no to może od tego maca??
wczoraj miałam ysl i nie mam tego zaczerwienienia...
mnie nie swędzli ale jednak następnego dnia jest czerwone - no to dooooopa
za to sie zmartwiłam bo wczoraj nowa paletka ysl a dziś mam spuchnięte powieki - no i teraz trzeba sprawdzić czy od tego czy od czegoś innego....
dolina
No to witaj w klubie Miałam identycznie w ubiegłym roku. Nawet na tym wątku rok tem się żaliłam z tego powodu Chyba, że coś pyli (jakieś trawy) i nagle na starość stałam się alergikiem
Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Otworzyłam moja bazę lancome i też masakra. Jedna rozlana, upaćkana i pomazana a druga zupełnie sucha(. W ogóle coś ostatnio moje zakupy nie są udane. Podkłąd lancome też purchawa niesamowita była - oddali pieniadze. Kupiłam jeszcze sun protection shiseido - niesttey za jasny a teraz w ogóle nie mają w ofercie.
Zaczynam walkę ze strawberry

Kupiłam jakis czas temu ten żel dr brandta rozjasniający ale jeszcze nie używałam. Orientujecie sie czy mozna go stosować w ciąży? Troche sie boje i nnie wiem czy lepiej nie poczekac do lata jak Maleństwo już będzie ze mną a nie we mnie


a tak na marginesie, któraś z Was kiedys pisała, że w aptecegemini już była kiedyś promocja na biodermę - dwa w cenie jednego. Jak często są te promocje? Kupiłam teraz kilka rzeczy i jestem baaardzo zadowolona. Chciałabym jeszcze i nie wiem czy taka oferta sie powtórzy.
Ja kupowałam w Gemini Dosyć często są promocje na Biodermę
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora