Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-09, 09:29   #1339
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Dziewczyny.
Jakie zabiegi gabinetowe/kosmetyczne/dermatologiczne można sobie zaserwować na rozszerzone, ale "puste" pory. Tzn nie przetłuszczone, nie zanieczyszczone, ale rozszerzone i widoczne.
Kiedyś miałam serię laseru fraxel i była rewelacja, ale za każdym razem umierałam z bólu.
Może jakieś kwasy podziałałyby podobnie?
Też się chętnie dowiem także dziewczyny jak coś wam do głowy przychodzi to prosimy o podpowiedzi.

To jak już się zaczęło o zabiegach to ja się spytam o coś co mnie męczy od jakiegoś czasu.
Mam skończone 27 lat ale już widzę jak mi twarz "osiada" i coraz bardziej zaczyna "zwisać", o tak jak tu na obrazku:
http://2.bp.blogspot.com/-dN2_pHrDui...cial-aging.jpg

Wiem, ze ćwiczenia twarzy mogą pomóc, ale niestety u mnie z tym jest problem, zapominam o nich zupełnie Dodatkowo chciałabym coś co da widoczne rezultaty dość szybko, bo się zniechęcam, a z ćwiczeniami to wiadomo, trzeba długo i regularnie żeby dało efekty
Bądź jeśli jakaś Warszawianka ma sprawdzony salon kosmetyczny gdzie pójdę i faktycznie porządnie zostaną dobrane zabiegi do mojego problemu to też chętnie zgarnę namiar

Kolejne pytanie moje jest do dziewczyn co kupowały sobie bańki: gdzie kupowałyście?
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora