Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problem z wizą amerykańską .
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-09, 20:49   #1
N47aLQS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 270

Problem z wizą amerykańską .


Nie wiedziałam do jakiego wątku to wkleić , więc zakładam nowy . Jeśli już coś takiego istnieje to proszę połączyć .
Otóż mam problem i mam nadzieję , że ktoś mi odpowie na te pytanie . Za każdym razem , gdy jadę do Ambasady dostaję wizę tylko na rok . Podejrzewam , że ze względu na to , że mój ojciec jest obywatelem Stanów . Wiem , skoro tak to powinnam już dawno mieć stały pobyt ? Miałam to obiecane od kilku lat . Ale niestety moje stosunki z ojcem są od zawsze w złym stanie i wiecznie mnie oszukuje , więc jakoś radzę sobie sama . W tamtym roku wizę przyznano mi znowu na rok , czyli ważna jest do 19 maja tego roku . Na początku maja zdaję maturę ( całe szczęście nasza klasa jako pierwsza , bo to ogólniak ) . Czy jeśli np . wykupię bilet na 15 - 17 maja to pozwolą mi przekroczyć granicę jeszcze na tej wizie ? Bardzo mi zależy by w tym roku tam wyjechać , bo zamierzam zostać na stałe a znając moje szczęście to w tym roku już wizy nie dostanę . Jeszcze sytuację pogarsza to , że kończę szkołę to w ogóle mi podziękują .
__________________

You'll Never Find Nobody Better Than Me !
Of Course !



N47aLQS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując