Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-15, 14:25   #1342
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość

poradziłabyś prawie miesiąc paliłam na zmianę w kominku i piecu zasypowym (węglem) i dałam radę ale na siekierę i piłę to już nie mogłam patrzeć


umyłam dziś kłaki, bez odżywki nawet i czekam na tłuściocha
taft jest w rossie?
ja paliłam w piecu w pierwszej klasie liceum i rąbałam drewno tego tafta nie widziałm w rosie jedynie tylko w drogeri laboo ale poszukaj może u Ciebie akurat jest

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
właśnie bardziej mi się podoba kurtka na mnie niż tak na leżąco czy wieszaku

co do kominka to rozpalić pewnie bym rozpaliła, ale jakby mi ktoś drewna narąbał, bo sama to bym nie dała rady

a MF niestety muszę sparować na całej gębie


polatałam pół godzinki z odżywką na włosach i nie mam przyklapu, ładnie jest zawijałam w folię i ręcznik
a tam nauczyłabys sie ja w 1 liceum mieszkał w domku gdzie trzeba było palić a ze moja mama cały dzień pracy, wiec ja paliłam i rąbałam drewno , cieżko było mało to razy wode w rurach zagotowałam albo kiedyś mało pieca nie wysadziłam w powietrze ale nauczyłam sie i paliłam przez puł roku

a tak wogóle laski zarzekałam sie ze kallos latte na moje włosy nie działa.. a wczoraj podeszłam do niego jak do jerza i efekt nawet nie zły! fakt włosy mega śliskie nie były ale miłe w dotyku i głatkie i ten zapach za sam zapach ma u mnie 7 na 10 punktow siedziałam na łóżku i pachniałam bede używać
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora