Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Ziaja - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-23, 20:37   #2432
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Dziś przechodząc obok apteki, w której jest Ziaja, zauważyłam plakat z żelem pod prysznic malina z imbirem Myślę sobie: cóż to za nowość? Jeszcze o tym nie słyszałam... Na plakacie było napisane, że żel jest gratisem do zakupów produktów Ziai powyżej 20 zł. Ale postanowiłam wejść do apteki i wypytać się co to za nowy żel, czy można go kupić oddzielnie, ile kosztuje, czy to jakaś seria limitowana na zimę, czy są może jakieś inne wersje zapachowe itp. itd. Jednym słowem podręczyłam trochę panie aptekarki Były bardzo miłe i ewidentnie chciały mi pomóc, ale niestety same niewiele wiedziały na temat serii malinowej z imbirem - oprócz tego, że to produkt gratisowy, nie przeznaczony do sprzedaży detalicznej, nawet nie miały jego ceny...
Koniec końców, przemiła pani wyciągnęła mi zza lady peeling malinowy z imbirem Tak bezpłatnie Mocno się zdziwiłam, ale też bardzo ucieszyłam

Gdyby tak Ziaja wprowadzała limitowane edycje kosmetyków np. na zimę albo lato... Jestem pewna, że cieszyłyby się ogromnym powodzeniem
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując