Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-13, 11:54   #3153
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
W przyszłym tygodniu na pewno już

Ha ha, ale wiesz, ja tez sie zastanawiam czy odebrać No bo tak se myśle, ze pol butelki płuny to mi na kwartał spokojnie starczy. Gorzej z korektorem - tego juz w sumie nie mam, wydłubuje stare resztki z próbki W sensie PLW, bo inne korektory mam, ale on najlepiej mi zakrywa rozne takie przebarwienia, etc

Dodatkowo ma byc u mnie dzisiaj kurier z 2 szminkami maca z Brooke i tez mysle, czy nie olac i nie czekac na Changa i 2 wziać - rozowa i fioletowa
A u Ciebie jak tam Doo Wop?
Ja na pewno odbiorę pudrowego Studio Fixa NC15 z filterm Skin79. Jak wszystko pójdzie dobrze, to opłacę jeszcze pędzel 116 (ale wcześniej jeszcze obmacam) i 130.
Myślę czy opłacać korektor, bo w sumie to korektorów mam dużo i 217...

Z podkładami, to muszę skoczyć do SCC po próbki i wybrać - czy Armaniusz któryś, czy Matchmaster, czy żaden

Jeszcze myślę nad Edge to edge. Co o niej myślisz?

Więcej grzechów nie pamiętam

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Maczkomania wciąga, wciąga Szminki mi się błyskawicznie rozmnożyły
Mnie też Jak one to robią?
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pip* slzag! Chciałam zrobic fotki oka z makijażem paleta Peach i sie lustrzanka pierdykneła, ze tak sie wyraże Poszła lampa błyskowa z lekkiim dymem Nie pierwszy to raz, generalnie aparat pare lat ma, a juz 4 razy był w naprawie, cóż zajechałam go
Mam niby jeszcze jedna lustzrankę, ale bez obiektywu z makro, nieporeczna, ciezka (dlugi obiektyw) i nie da sie tym zrobić fotki oka dobrze i wygodnie, a telefonem to guzik widać
Współczuję Lampa tylko poszła?

Jeszcze nie nosiłam DooWoop, jakoś mi się nie złożyło Z Changa tylko róż potestuję, ale mam przeczucie, że nie będzie mi pasował szczególnie.

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2016-05-13 o 11:56
neath jest offline Zgłoś do moderatora