Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-13, 13:19   #3166
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może któraś z Was mi odpowie.
Otóż pamiętacie, jak cukiernia, która miała mi zorganizować na wesele słodki kącik, odmówiła?
No to zamówiłam "zwykłe" ciasta i wpadłam na pomysł, że sama sobie zrobię taki słodki kącik, kupię bezy, żelki, pianki, muffinki itp. No i znalazłam na fb dziewczynę, która piecze pyszne muffinki. Zamówiłam u niej muffinki dla druhen, bo chciałam im coś dać, dwa dni temu odebrałam i były boskie. No i umawiałam się z nią, że upiecze mi też na wesele. Ale ona nie ma działalności, nie wystawia zaświadczenia żadnego, no piecze tak jak kiedyś piekło się placki na wesela, kiedy nikt jeszcze nie zamawiał.
Dziewczyna z lokalu powiedziała, że muszę mieć zaświadczenie, że muffinki nadają się do spożycia.
Wymyśliłam, że w piekarni mojej lokalnej kupię jakieś ciastka i oni wystawią mi takie zaświadczenie, a ja na to zaświadczenie wniosę muffinki. Ale nie wiem, co właściwie na takim zaświadczeniu się znajduje. Jest wyszczególnione co kupiłam?
W ogóle zastanawiam się czy to dobry pomysł...
Nie możesz robić takich rzeczy. Właściciel lokalu, w którym robisz wesele odpowiada za ewentualne zatrucie ludzi. Takie zaświadczenie jest jego ochroną na wypadek takiego zdarzenia. Wpakujesz na minę jego, siebie i dziewczynę, która ewentualnie upiecze ci muffinki.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora