Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-25, 11:00   #731
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mam jeden taki krem. Jest to bardzo dziwny specyfik, bo na początku stwierdzilam że kupilam bubel. Teraz jednak jestem z niego zadowolona i uwazam, że jest bardzo korzystny w pielęgnacji pomimo wad. Kupilam go żeby używac pod makijaż, gdyż skusila mnie jego cena i pojemność. Niestety jest to jeden z takich glutów, które kompletnie nie wspólgrają z podkladami, roluje się okropnie. Dopiero po paru tygodniach przekonalam się do niego. Ma doskonalą zaletę, ściąga pory, oczyszcza, rozjaśnia i pozostawia cerę nieskazitelnie matową. Używam go 2 razy w tygodniu na noc wlaśnie po zabiegach oczyszczających. czasem ściąga tak mocno, że musze dodać kilka kropli jakiegoś oleju, żeby nie wysuszyc cery, ale wtedy krem i tak dziala. Podaję link:

http://morzeurody.pl/krem_do_twarzy_...ml,10,270.html


Bylby idealny po takiej parówce, jeśli chcesz, to możemy się umówić i zrobię próbkę i wyslę, moze nawet znajdę parę innych rzeczy tez na próbki. Jak cos to pisz na pw.


zrobilabym ta parowke teraz bo lubie ja robic tylko ze i tak musze nalozyc wieczorem podklad itp wiec to chyba bez sensu
robi mi sie pelno takich podskornych tych krostek oczyszczam twarz juz w miare chyba dobrze i nadal cos sie dzieje, chociaz kurcze juz bylo naprawde ladnie..
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując